• Aktivity -eko týždňa

• Trieda jabĺčok dnes ochutnala svoju vypestovanú žeruchu a trieda hrušiek si zahrala eko bingo. Boli sme sa pozrieť aj na náš nový hmyzí domček, ktorý nám vyrobil náš šikovný ujo školník Jaro.

• Vyhlásenie zberu papiera

• V rámci programu Zelená škola sme mali v období október-november zber papiera. Dnes na našom školskom dvore prebehlo slávnostné vyhlásenie.Spoločne sa nám podarilo vyzbierať 2380 kg, zapojilo sa 46 detí, za čo všetkým deťom a rodičom ďakujeme. Najúspešnejší z celej škôlky boli:1. miesto Alexka Dobošová2. miesto Martinko Galík3. miesto Peťka Pamulová Srdečne blahoželáme a ďakujeme všetkým deťom a rodičom, čo sa do zberu papiera zapojili. Veríme, že budúci školský rok sa nám podarí vyzbierať ešte viac. ĎAKUJEME !!

• ✏️Zápis detí do MŠ✏️

• na školský rok 2024/2025

Možnosti doručenia kompletne vyplnenej žiadosti

so všetkými náležitosťami a podpismi oboch zákonných zástupcov dieťaťa:

• osobne v materskej škole v termíne od 02. 05. 2024 do 10. 05. 2024 v čase od 7.30 do 12.00 hod.,

• poštou na adresu materskej školy,

• e-mailom alebo odoslaním naskenovaného tlačiva prostredníctvom e-mailu na adresu materskej školy,

• elektronické podanie doručené do elektronickej schránky materskej školy,

• elektronický dokument, ktorý je autorizovaný kvalifikovaným elektronickým podpisom.

Oznam_prijimanie_deti_na_predprimarne_vzdelavanie_2024_2025.pdf

ZIADOST.docx

ZIADOST.pdf

• POĎAKOVANIE

• Touto cestou by sme sa chceli poďakovať rodine Cselényiovej - "Záhradníctvo v Betliari" za krásne kvietky a bylinky, ktoré nám darovali do našej škôlky. Ďakujeme

• Zelená škola - aktivity a ciele

• Ďalšie zaujímavé aktivity a ciele, ktoré spĺňame z nášho akčného plánu Zelenej školyv téme Zeleň a ochrana prírody- sadíme, staráme sa o rastlinky, vzdelávame sa a cvičíme v exteriéri ( fotky priebežne budeme dopĺňať).

• Prehliadka spevu

• Dnes sa uskutočnila prehliadka spevu detí Rožňavských materských škol, kde našu materskú školu reprezentovali Nelka a Paulínka. Srdečne blahoželáme.

• Zelená škola a naša trieda jahôdok

• Malé- veľké príbehy, ktoré sa odohrávajú každý deň v našej škôlke - aj o tom je program Zelená škola. Aktivita č. 2 a naša koordinátorka Zelenej školy, ktorá sa prišla pozrieť a pochváliť šikovné detičky.

• Zelená škola- náš cieľ

• Jedným z hlavných cieľov environmentálneho akčného plánu bolo zvýšiť výučbu- vzdelávaciu aktivitu v exteriéri, čo sa nám úspešne darí spĺňať- fotky budeme pridávať priebežne.

• Aktivita č.2 Zelenej školy

• Blíži sa nám záverečné hodnotenie Zelenej školy a my všetci úspešne spĺňame naše aktivity z enviromentálneho akčného plánu " Aktivita č.2 sadenie a ochutnávka bylín".