• DEŇ ZEME

• Deň Zeme si v našej materskej škole každoročne pripomíname Eko- týždňom rôznymi environmentálnymi aktivitami. Naša MŠ je zapojená do siete „ ZELENÝCH ŠKÔL“.

V súčasnosti sa venujeme téme ENERGIA, a tak heslom tohto týždňa bolo „Šetri energiu- šetríš našu Zem“. Do týchto aktivít zapájame aj rodičov. V tomto týždni výzvou: Týždeň bez TELEVÍZIE.

Veríme, že i v tomto ťažkom období sa nám podarí obhájiť titul „ ZELENÁ ŠKOLA“

Kolégium Zelenej školy pri MŠ Štítnická Rožňava

• Špeciálny prístup

• Keď chceme byť múdri a s nami celý svet, učme ľudí. Učiť nie, aby sme učili, ale aby vedeli. Vedieť nie, aby vedeli, ale aby položili ruku k činu
      • Vieme ako na to

• Človek nemiluje deti, pretože sú to deti, ale zamiluje si ich skrze náklonnosť, ktorá vzniká pri ich výchove.